O FIRMIE

OFERTA

KONTAKT

Copyright © 2002 Wszelkie prawa zastrzeżone.

 

 Firma rodzinna założona w 1934 r. w Warszawie. Działała również w czasie okupacji służąc w rozmaity sposób ruchowi oporu np. na 2 lata przed Powstaniem Warszawskim - na zlecenie Komendy Głównej AK - wykonywała obudowy do radioodbiorników krótkofalowych /zdjęcie/, umożliwiających odbieranie stacji Londyn. Było ich 200 sztuk. Obecnie - zachowane egzemplarze można obejrzeć w Muzeum Powstania Warszawskiego. Niezmiennie od 1945 r. - z siedzibą przy ul. Kopernika 13 w Warszawie. Obecnie prowadzi ją trzecie pokolenie.
Od wielu lat firma specjalizuje się w wyrobach ze stali nierdzewnych i metali kolorowych. Stale nierdzewne dają wiele atrakcyjnych możliwości wystroju zarówno wnętrz jak i otoczenia na zewnątrz. Gdy dodamy do tego lekkość formy, precyzję wykonania i ręcznego wykończenia, którymi odznaczają się nasze wyroby - efekt końcowy jest wysoce zadawalający.
Wykonujemy prace - wg rysunku klienta lub wg projektu architektonicznego - również bardzo nietypowe, np. dzwon na zdjęciu, rozmaite grzejniki rurowe i drabinowe ze stali nierdzewnej, listwy, cokoły, elementy maskujące - ze stali nierdzewnej /łączenie stali ze szkłem/.

 

obudowy do radioodbiorników krótkofalowych

 

    

zobacz też inne realizacje >>>